Zrcadlo s fazetou ve zlatém rámu, byzantský ornament

Zrcadlo s fazetou ve zlatém rámu s byzantskými ornamenty o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo s fazetou ve zlatém rámu
2 006 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou ve zlatém rámu s byzantskými ornamenty o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo s fazetou ve zlatém rámu s byzantskými ornamenty o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 119×179 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Nový výrobek Zrcadlo s fazetou ve je k sehnání bez obtíží tu ve známé sekci koupelnová zrcadla. Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie za super peníze! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty.

Neodolatelný produkt Zrcadlo s fazetou ve zlatém rámu, byzantský ornament originál od výrobce FORLIVING s.r.o. seženete zde teď právě za akční cenu! Cena od 2 006 Kč.