Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , šedá / černá

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně... více informací »
Skříň s posuvnými dveřmi Cartery
15 990 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně...

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně naleznete věšákovou tyč a další police. Zatím, co většina skříně je šedá, čela zásuvek jsou v černé barvě, což působí velice zajímavě a vytváří to kontrastní prvek, který hned upoutá vaši pozornost. Na skříň bylo použito lamino o tloušťce 16 mm. Doporučujeme umístit do ložnice či šatny, parádu ale udělá i ve studentském pokoji nebo na chodbě. Tento kus nábytku můžete v naší nabídce nalézt také v dalších rozměrech a barevných provedeních – viz související produkty níže. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá-černá Levný kus Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , máte možnost dostat právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii šatní skříně. Vyhledejte si akční produkty z naší kategorie za výborné peníze.

Tento neodolatelný produkt Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , šedá / černá od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách za výprodejovou cenu. Akční cena již od 15 990 Kč.