Skříň Rea Lary S1/

Skříň Rea Lary S1/200 s otevíratelnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz... více informací »
Skříň Rea Lary S1/
3 920 Kč
Do obchodu
Skříň Rea Lary S1/200 s otevíratelnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz...

Skříň Rea Lary S1/200 s otevíratelnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete poličku a věšákovou tyč. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 200
Ve slevě tento produkt je k sehnání bez problémů tu na našich stránkách ve známé rubrice šatní skříně! Připravili jsme zcela nové kusy ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Tento vynikající kus Skříň Rea Lary S1/ od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat nyní opravdu výhodně! Akční cena 3 920 Kč.