Vysoká vitrína S5

Vysokou vitrínu Sandy S5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub granson. Dekor dřeva báječně působí v... více informací »
Vysoká vitrína  S5
7 592 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu Sandy S5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub granson. Dekor dřeva báječně působí v...

Vysokou vitrínu Sandy S5 s moderním LED osvětlením nabízíme z lamina v dezénu dub granson. Dekor dřeva báječně působí v interiéru a dodává mu teplou atmosféru. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou bezúchytkovou kolekci Sandy a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Sandy mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého zavírání a zásuvky s kuličkovými výsuvy jsou potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové. Sklo tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo
Oblíbený a akční produkt Vysoká vitrína S5 máte možnost najít v pohodě tady u nás v kategorii vitríny! Nyní můžete najít ještě další výrobky z této populární kategorie za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vysoká vitrína S5 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zrovna téměř zdarma! Ceny od 7 592 Kč.