Sada 2 konferenčních stolků Trica,

Sada 2 konferenčních stolků Trica s kulatou deskou skvěle zapadne nejen do vašeho obývacího pokoje. Díky rozdílným rozměrům je... více informací »
Sada 2 konferenčních stolků Trica
3 490 Kč
Do obchodu
Sada 2 konferenčních stolků Trica s kulatou deskou skvěle zapadne nejen do vašeho obývacího pokoje. Díky rozdílným rozměrům je...

Sada 2 konferenčních stolků Trica s kulatou deskou skvěle zapadne nejen do vašeho obývacího pokoje. Díky rozdílným rozměrům je můžete umístit v kombinaci či každý zvlášť. Konferenční stolky jsou vyrobeny z MDF desky v dezénu betonu s černými kovovými nožkami a podstavou. Dodáváme v demontu. Menší stolek má průměr desky 50 cm, výšku 40 cm. Stolky nabízíme také s deskou v dezénu dub – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-MDFTento levný kus Sada 2 konferenčních stolků Trica, je dostupný rovnou tu na našich stránkách v populární rubrice konferenční stolky! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu.

Tento skvělý produkt Sada 2 konferenčních stolků Trica, od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady a teď právě se slevou. Ceny od 3 490 Kč.