Matrace Šárka II Thermo – 90×200

Matraci Šárka Tropico nabízíme v rozměru 90x200 cm a výškou 15 cm. Pohodlí, vzdušnost, vynikající orotpedické vlastnosti. Konstrukce respektuje... více informací »
Matrace Šárka   II Thermo - 90x200
6 590 Kč
Do obchodu
Matraci Šárka Tropico nabízíme v rozměru 90x200 cm a výškou 15 cm. Pohodlí, vzdušnost, vynikající orotpedické vlastnosti. Konstrukce respektuje...

Matraci Šárka Tropico nabízíme v rozměru 90×200 cm a výškou 15 cm. Pohodlí, vzdušnost, vynikající orotpedické vlastnosti. Konstrukce respektuje potřeby těla dospívajících uživatelů. Získáte 4 tuhosti v 1 matraci: minimální riziko špatné volby. Vyšší střední tuhost matrace. Doporučená nosnost do 125 kg. Měkčí strana – LATEX – pružný, odolný, s podílem přírodních surovin a vysokou objemovou hmotností 60 kg/m3 . Tužší strana – STUDENÁ PĚNA (HR) 37 kg/m3. Maximální pružnost, prodyšnost a odolnost.. TUHOST PRO KAŽDÉHO – rozdílná tuhost stran a navíc odlišená tuhost ramenních zón (3 dírky = měkčí, 2 dírky = tužší). Matrace je opatřena potahem Thermo 37°C Kvalitní a odolná mikrovlákna, prošívání, které drží tvar. Dvojdílná konstrukce pro snadnou manipulaci a možnost nepřetržitého používání. Klimatizační vrstvy dutých vláken (termoizolace). Pratelný na 60°C.. Materiál potahu: 68% polyester + 32% Lyocell Materiál prošití: rouno z dutého vlákna – 100% polyester Vhodné uložení na: pevný nebo polohovatelný lamelový rošt Testováno: 50.000x Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Akční a ve slevě produkt Matrace Šárka II můžete sehnat rovnou tu na našem webu zařazený v rubrice matrace! Nyní pořídíte ještě další produkty z naší kategorie v akci. Náš sortiment je široký, u nás najdete další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a levný výrobek Matrace Šárka II Thermo - 90x200 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde teď za akční cenu. Ceny od 6 590 Kč.