Šatní skříň 2

Masiv - smrk. 2x dvířka, 1x tyč, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje... více informací »
Šatní skříň 2
19 880 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 2x dvířka, 1x tyč, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje...

Masiv – smrk. 2x dvířka, 1x tyč, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 50 kg. Nosnost šatní tyče 20 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň neZcela unikátní produkt Šatní skříň 2 můžete pořídit právě tady na webu ve známé rubrice šatní skříně! Najděte si parádní kousky z této sekce ve výhodné akci. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dodává top výrobky.

Tento výjimečný produkt Šatní skříň 2 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit teď v akci. Teď v akci 19 880 Kč.