Šatní skříň 2+1

Šatní skříň z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a praktickou zásuvku. Uvnitř... více informací »
Šatní skříň  2+1
13 965 Kč
Do obchodu
Šatní skříň z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a praktickou zásuvku. Uvnitř...

Šatní skříň z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a praktickou zásuvku. Uvnitř skříně je šatní tyč. Vnitřní vybavení skříně naleznete v galerii. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dno zásuvky a záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické Ve slevě tento kousek Šatní skříň 2+1 můžete pořídit prostě tady na našich stránkách umístěný v rubrice šatní skříně! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této známé rubriky za super cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce top zboží Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Šatní skříň 2+1 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte teď za akční cenu. Nabídky již od 13 965 Kč.