Šatní skříň 2+1P

Kombinovaná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a zásuvku.... více informací »
Šatní skříň  2+1P
16 065 Kč
Do obchodu
Kombinovaná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a zásuvku....

Kombinovaná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a zásuvku. Vnitřní vybavení skříně naleznete v galerii. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dno zásuvky a záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické Neodolatelný kousek Šatní skříň 2+1P je k získání bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v rubrice šatní skříně. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této známé rubriky za super ceny. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Šatní skříň 2+1P originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 16 065 Kč.