Šatní skříň 2Z

Praktická skříň se šatní tyčí z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře. Vnitřní vybavení skříně... více informací »
Šatní skříň  2Z
11 670 Kč
Do obchodu
Praktická skříň se šatní tyčí z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře. Vnitřní vybavení skříně...

Praktická skříň se šatní tyčí z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře. Vnitřní vybavení skříně uvidíte v galerii. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické Nejprodávanější produkt můžete nakoupit bezstarostně tady na stránkách v populární rubrice šatní skříně. Mrkněte na ještě jiné produkty z této známé sekce za super peníze!

Unikátní a žádaný kus Šatní skříň 2Z originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 11 670 Kč.