Šatní skříň KS1

Šatní skříň se 2 zásuvkami, policí a šatní tyčí z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu. Skříň si můžete zakoupit v dezénu samoa king... více informací »
Šatní skříň  KS1
6 262 Kč
Do obchodu
Šatní skříň se 2 zásuvkami, policí a šatní tyčí z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu. Skříň si můžete zakoupit v dezénu samoa king...

Šatní skříň se 2 zásuvkami, policí a šatní tyčí z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu. Skříň si můžete zakoupit v dezénu samoa king nebo borovice andersen (viz varianty produktu). Skříň nabízíme z lamina o síle 15 mm, patinované úchytky doladí klasický design. Další prvky systému Kora naleznete ZDE.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento vynikající produkt Šatní skříň KS1 lze nakoupit přímo tu na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Pořiďte si další produkty ve zmíněné sekci za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Designový výrobek Šatní skříň KS1 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách teď opravdu výhodně! Akční ceny od 6 262 Kč.