Šatní skříň Rea 700

Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň... více informací »
Šatní skříň Rea 700
9 898 Kč
Do obchodu
Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň...

Šatní skříň s nástavci, zrcadlem a zásuvkami. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Skříň má hrany opatřené 0,5 mm ABS. Na výběr z několika dezénů. Dodáváno v demontu, vnitřní vybavení viz obrázek níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň ne Tento velmi oblíbený produkt Šatní skříň Rea 700 máte možnost dostat také tu v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní můžete koupit akční výrobky z této známé sekce ve výhodné akci! To však není vše, máme toho více! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Akční produkt Šatní skříň Rea 700 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat teď téměř zdarma. Teď za akční cenu 9 898 Kč.