Šatní skříň 4D

Šatní skříň Yolk 4D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 4 dvířka, uvnitř 6 polic a... více informací »
Šatní skříň  4D
9 038 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Yolk 4D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 4 dvířka, uvnitř 6 polic a...

Šatní skříň Yolk 4D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 4 dvířka, uvnitř 6 polic a šatní tyč. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF Super produkt Šatní skříň 4D můžete sehnat ještě tady na webu ve známé kategorii šatní skříně! Pořiďte si parádní kusy z této kategorie v akci. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává velmi kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Šatní skříň 4D od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zde levně! Nyní pořídíte jen za 9 038 Kč.