Šatní skříň 4D1S

Šatní skříň Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Věšákovou šatní skříň z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela... více informací »
Šatní skříň  4D1S
6 887 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Věšákovou šatní skříň z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela...

Šatní skříň Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Věšákovou šatní skříň z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela zásuvky a dvířek) chrání ABS hrany. Skříň má 4 dveře a praktickou zásuvku osazenou na kvalitních kuličkových pojezdech. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Univerzální systém nábytku Jazz doporučujeme do obývacího pokoje, pracovny, ložnice i studentského pokoje. Prohlédněte si všechny komponenty kolekce Jazz. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelený dětský a studentský pokoj či obývací sestavu (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVe slevě tento produkt Šatní skříň 4D1S máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách v sekci šatní skříně! Nyní získáte jiné kousky z této známé rubriky za nejlepší ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Šatní skříň 4D1S originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě zde téměř zdarma. Nabídky již od 6 887 Kč.