Šatní skřín Lera dub Sonoma /

Šatní skříň nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 posuvné dveře, vnitřní prostory rozdělují 2... více informací »
Šatní skřín Lera  dub Sonoma /
7 366 Kč
Do obchodu
Šatní skříň nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 posuvné dveře, vnitřní prostory rozdělují 2...

Šatní skříň nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Šatní skříň má 2 posuvné dveře, vnitřní prostory rozdělují 2 praktické zásuvky, police a šatní tyč. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma / bílá.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Často hledaný kus Šatní skřín Lera dub Sonoma lze sehnat aktuálně u nás ve známé kategorii šatní skříně! Mrkněte na skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vás obohatí o špičkové výrobky. Přesvědčte se.

Tento kvalitní a levný produkt Šatní skřín Lera dub Sonoma / od výrobce s mnohaletou tradicí FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít aktuálně na webu trvale výhodně. V akci za cenu 7 366 Kč.