Šatní skříň Magic bílá-černý pololesk

Moderní šatní skříň. Skříň je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD v nadčasové kombinaci bílé s černým pololeskem. Dodáváno v demontu. Vnitřní... více informací »
Šatní skříň Magic bílá-černý pololesk
6 842 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň. Skříň je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD v nadčasové kombinaci bílé s černým pololeskem. Dodáváno v demontu. Vnitřní...

Moderní šatní skříň. Skříň je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD v nadčasové kombinaci bílé s černým pololeskem. Dodáváno v demontu. Vnitřní vybavení skříně viz obrázek níže. V dolní části jsou 2 výklopy. Skříň je vhodným komponentem k doplnění obývací stěny Magic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň ne
Tento zlevněný kousek máte možnost získat přímo tady u nás v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit akční výrobky ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky. A tady je důkaz. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Šatní skříň Magic bílá-černý pololesk od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce skutečně výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 6 842 Kč.