Šatní skříň Malta S3D artisan

Prostornou šatní skříň Malta S3D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Šatní skříň má klasické... více informací »
Šatní skříň Malta S3D artisan
9 942 Kč
Do obchodu
Prostornou šatní skříň Malta S3D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Šatní skříň má klasické...

Prostornou šatní skříň Malta S3D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci se šedou barvou. Šatní skříň má klasické 3 dveře. V levé a pravé části naleznete vrchní polici a šatní tyč, prostřední část dělí 4 police. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou šedou učiní každý pokoj jedinečným. Skříň vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nejprodávanější produkt Šatní skříň Malta S3D naleznete aktuálně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní najdete parádní zboží ve zmiňované rubrice za super peníze! Tato značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Velmi prodávaný výrobek Šatní skříň Malta S3D artisan od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat teď za parádní cenu. Pouze nyní za 9 942 Kč.