Šatní skříň MOBIUS 2D

Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm... více informací »
Šatní skříň MOBIUS 2D
7 066 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm...

Šatní skříň Mobius 2D nabízíme z lamina v modrém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní skříň se 2 dveřmi a zásuvkou s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Jemné pastelové odstíny barev můžete spolu libovolně kombinovat. Samotné uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přiděláte do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá

Tento kvalitní a žádaný produkt Šatní skříň MOBIUS 2D s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. je k získání v aktuální nabídce ve výhodné akci. Nyní lze objednat jen za 7 066 Kč.