Šatní skříň Puerto se zrcadlem

Moderní šatní skříň Puerto 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou... více informací »
Šatní skříň Puerto  se zrcadlem
21 641 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň Puerto 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou...

Moderní šatní skříň Puerto 240 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny zrcadlem. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento žádaný produkt Šatní skříň Puerto se máte možnost dostat v pohodě tu na webu v populární kategorii šatní skříně. Připravili jsme pro vás kvalitní kusy z této populární kategorie za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky. Udělejte si radost.

Tento exkluzivní výrobek Šatní skříň Puerto se zrcadlem od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás nyní ve výhodné akci! Aktuálně stojí u nás 21 641 Kč.