Šatní skříň Puerto

Moderní šatní skříň Puerto 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy... více informací »
Šatní skříň Puerto
19 924 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň Puerto 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy...

Moderní šatní skříň Puerto 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento nejprodávanější kousek Šatní skříň Puerto seženete bezstarostně tady na stránkách ve známé kategorii šatní skříně! Nyní pořídíte kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Významná značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Šatní skříň Puerto od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zrovna v bezva akci. Akční ceny již od 19 924 Kč.