Šatní skříň Rico se zrcadlem

Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny... více informací »
Šatní skříň Rico  se zrcadlem
21 413 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny...

Moderní šatní skříň Rico 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Středové dveře jsou opatřeny zrcadlem. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoKvalitní a žádaný výrobek Šatní skříň Rico se zrcadlem pořídíte právě nyní na webu zařazený v kategorii šatní skříně. Získejte vyjímečné produkty z této známé rubriky za akční cenu!

Nejprodávanější produkt Šatní skříň Rico se zrcadlem od značky FORLIVING s.r.o. lze zakoupit tady a teď za parádní cenu. Právě teď jen za 21 413 Kč.