Šatní skříň Rico

Moderní šatní skříň Rico 200 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy dekorů... více informací »
Šatní skříň Rico
16 912 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň Rico 200 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy dekorů...

Moderní šatní skříň Rico 200 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a oblíbený produkt lze nakoupit právě na stránkách v populární sekci šatní skříně. Připravili jsme pro vás jiné zboží ve zmiňované rubrice za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Šatní skříň Rico originál od značky FORLIVING s.r.o. pohodlně získáte v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně stojí u nás 16 912 Kč.