Šatní skříň S2D dub truflový

Skříň Alberta S2D nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Vniřní vybavení skříně obsahuje v jedné části polici a šatní... více informací »
Šatní skříň  S2D dub truflový
6 582 Kč
Do obchodu
Skříň Alberta S2D nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Vniřní vybavení skříně obsahuje v jedné části polici a šatní...

Skříň Alberta S2D nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Vniřní vybavení skříně obsahuje v jedné části polici a šatní tyč a v druhé části 4 police. Dvoudveřová šatní skříň z laminovaných desek o síle 16 mm s povrchem imitujícím strukturu dřeva. Vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Stojné strany nábytku jsou kryté 50 mm lištou, která dokonale doplňuje luxusní a masivní vzhled. Bezúchytkové provedení dveří podtrhují jedinečnost nábytku kolekce Alberta. V kolekci najdete všechny prvky, které by měly být zastoupeny v moderním domově, a které vám poskytnou místo pro dokonalý odpočinek i praktické úložné prostory na oblečení a osobní věci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Často hledaný produkt lze koupit bez problémů na našich stránkách v sekci šatní skříně! Prozkoumejte ostatní produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní a žádaný výrobek Šatní skříň S2D dub truflový od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít momentálně na webu za akční cenu. Momentálně k dispozici za 6 582 Kč.