Šatní skříň S3D dub truflový

Skříň Alberta 3D nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Skříň je rozdělena do 3 sekcí, krajní sekce jsou vybaveny policí a šatní tyčí a... více informací »
Šatní skříň  S3D dub truflový
10 128 Kč
Do obchodu
Skříň Alberta 3D nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Skříň je rozdělena do 3 sekcí, krajní sekce jsou vybaveny policí a šatní tyčí a...

Skříň Alberta 3D nabízíme v moderním dezénu dub truflový. Skříň je rozdělena do 3 sekcí, krajní sekce jsou vybaveny policí a šatní tyčí a uprostřed se nachází 5 polic. Třídveřová šatní skříň z laminovaných desek o síle 16 mm s povrchem imitujícím strukturu dřeva. Vrchní deska má sílu 22 mm. Dodáváme v demontu. Stojné strany nábytku jsou kryté 50 mm lištou, která dokonale doplňuje luxusní a masivní vzhled. Bezúchytkové provedení dveří podtrhují jedinečnost nábytku kolekce Alberta. V kolekci najdete všechny prvky, které by měly být zastoupeny v moderním domově, a které vám poskytnou místo pro dokonalý odpočinek i praktické úložné prostory na oblečení a osobní věci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoNeodolatelný produkt jde získat zrovna tu na webu zařazený v rubrice šatní skříně! Nyní můžete získat akční zboží z této oblíbené kategorie snadno online! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment. Nové kousky každý den.

Hodně prodávaný produkt Šatní skříň S3D dub truflový od přední společnosti FORLIVING s.r.o. jde koupit zrovna extra výhodně. Aktuálně v akci za 10 128 Kč.