Šatní skříň SB11

Šatní skříň Snobi SB11 se 2 dveřmi nabízíme z lamina v teplém dekoru dubu craft v kombinaci se zářivým bílým leskem, který... více informací »
Šatní skříň  SB11
7 723 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Snobi SB11 se 2 dveřmi nabízíme z lamina v teplém dekoru dubu craft v kombinaci se zářivým bílým leskem, který...

Šatní skříň Snobi SB11 se 2 dveřmi nabízíme z lamina v teplém dekoru dubu craft v kombinaci se zářivým bílým leskem, který ozvláštní interiér a působí velmi útulně. Velké plastové úchyty vytváří zajímavý detail spolu se stylovými tmavými nožkami. Pohledová část nábytku upoutá díky kombinaci jednoduchých bílých a dubových vyfrézovaných dvířek. Výška nožek vám usnadní úklid pod skříní, do které si uložíte vaše oblečení na praktickou poličku a šatní tyč. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si celou kolekci Snobi, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně. Konstrukce je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Korpus hraněný ABS 0,5 mm. / 1,5 mm. Fronty jsou potaženy folií PVC. Systém tichého dovírání dvířek ve standardu, integrovaný v pantu. Zásuvkové pojezdy kuličkové GTV s plným výsuvem. Nohy plastové bez možnosti regulace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF

Výjimečný kousek Šatní skříň SB11 od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. je k dostání aktuálně na webu skutečně levně! Aktuálně výhodně za 7 723 Kč.