Sedací pytel BeanBag OutBag scarlet rose

Sedací pytel OutBag scarlet rose ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag scarlet rose
1 789 Kč
Do obchodu
Sedací pytel OutBag scarlet rose ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i...

Sedací pytel OutBag scarlet rose ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: scarlet rose (červená) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva červená Zajímavý produkt Sedací pytel BeanBag OutBag scarlet rose máte možnost koupit bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii sedací vaky! Nyní najdete ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty

Tento diskontní produkt Sedací pytel BeanBag OutBag scarlet rose s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás opravdu levně! Nabídky již od 1 789 Kč.