Šatní skříň se zrcadlem 3D4S

Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem  3D4S
14 433 Kč
Do obchodu
Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými...

Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými dveřmi a 4 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu. Šatní skříň se zrcadlem dokonale zkombinujete s prvky kolekce Tiffany.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento velmi oblíbený kousek Šatní skříň se zrcadlem máte možnost pořídit rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní můžete získat nové produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Šatní skříň se zrcadlem 3D4S od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady a teď právě ve výprodejové akci. Nabídka od 14 433 Kč.