Jídelní stůl – stylový se zásuvkou 3

Masiv - smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Jídelní stůl - stylový se zásuvkou 3
9 512 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Masiv – smrk. 1x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 17 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne
Neodolatelný výrobek Jídelní stůl – stylový se zásuvkou 3 je k dostání již dnes tady na našich stránkách umístěný v rubrice jídelní stoly. Připravili jsme parádní zboží z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout kvalitní výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento zlevněný kus Jídelní stůl - stylový se zásuvkou 3 od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady teď právě za akční cenu! Teď za akční cenu 9 512 Kč.