Skříň 3D3S se zrcadlem

Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi v dezénu dub sonoma vyrobená z lamina o síle 16 mm patří do kolekce Gress. Skříň je 3... více informací »
Skříň  3D3S se zrcadlem
10 218 Kč
Do obchodu
Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi v dezénu dub sonoma vyrobená z lamina o síle 16 mm patří do kolekce Gress. Skříň je 3...

Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi v dezénu dub sonoma vyrobená z lamina o síle 16 mm patří do kolekce Gress. Skříň je 3 dvéřová a má také 3 zásuvky. Zásuvky mají kovové pojezdy. Hrany jsou opatřeny ABS. Boky a desky nábytku z kolekce Gress jsou dýhované pásy z PVC, které nábytek ochrání a dávají mu moderní vzhled.Ergonomické úchytky v barvě matné oceli se ideálně doplňují s barevností jednotlivých dílů. Vnitřní vybavení skříně viz obrázek níže. Dodávané v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Gress.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento diskontní produkt můžete sehnat právě zde tady na našich stránkách umístěný v rubrice šatní skříně. Připravili jsme parádní produkty z této kategorie ve výprodejové akci! Máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Skříň 3D3S se zrcadlem od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde teď právě opravdu levně! Akční cena 10 218 Kč.