Křeslo Escaliers, světle šedá látka

Křeslo Escaliers v moderním vyhotovení. Potah křesla je v látce na dotek připomínající samet ve světle šedém odstínu. Nožky jsou z kovu s... více informací »
Křeslo Escaliers
2 650 Kč
Do obchodu
Křeslo Escaliers v moderním vyhotovení. Potah křesla je v látce na dotek připomínající samet ve světle šedém odstínu. Nožky jsou z kovu s...

Křeslo Escaliers v moderním vyhotovení. Potah křesla je v látce na dotek připomínající samet ve světle šedém odstínu. Nožky jsou z kovu s černým nátěrem. Opěrák je dekorativně prošívaný. Sedák křesla je se suchým zipem a lze snadno sejmout. Celý potah je na křesle připnutý zipem. Látku tedy můžete sundat a v případě potřeby vyprat. Dodáváme v demontu. Provedení: světle šedá látka nohy kov černá Rozměry: šířka 57 cm hloubka 64 cm výška 84,5 cm výška sedu 55 cm hloubka sedu 44 cm Křeslo můžete také zakoupit v hořčicovém provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Látka Velmi oblíbený kus Křeslo Escaliers, světle šedá můžete nakoupit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené sekci sedací soupravy. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této populární kategorie z pohodlí domova! Významná značka FORLIVING s.r.o. poskytuje skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Výjimečný výrobek Křeslo Escaliers, světle šedá látka originál od značky FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď ve slevě. Teď za akční cenu 2 650 Kč.