Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Dresso. Tuto skříň nabízíme v laminu se zrcadlem, které opticky zvětší každý prostor. Dveře... více informací »
Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso
12 190 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Dresso. Tuto skříň nabízíme v laminu se zrcadlem, které opticky zvětší každý prostor. Dveře...

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Dresso. Tuto skříň nabízíme v laminu se zrcadlem, které opticky zvětší každý prostor. Dveře skříně jsou vkusně zkombinované šedou barvou se zrcadlovou plochou. Uvnitř naleznete věšákovou část s tyčí a policovou část. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Tento kvalitní kus Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso lze koupit bez obtíží tady na našem webu v sekci šatní skříně! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z naší rubriky za příznivou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď právě za akční cenu. Právě teď jen za 12 190 Kč.