Skříňka pod umyvadlo Anter, tmavě šedá /

Skříňka pod umyvadlo Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez... více informací »
Skříňka pod umyvadlo Anter
4 390 Kč
Do obchodu
Skříňka pod umyvadlo Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez...

Skříňka pod umyvadlo Anter z tmavě šedé DTD s prvky v dezénu dub. Koupelnovou skříňku se 2 plnými dvířky dodáváme bez umyvadla. Pro pohodlné otevírání jsou dvířka vybavena zdobnými úchytkami. Uvnitř skříňky naleznete prostor rozdělený policí na dvě části, které vám poskytnou dostatek úložného místa pro ručníky, či čistící prostředky. Vybavte si koupelnu dle vašich představ a potřeb společně s dalšími prvky této elegantní sektorové kolekce Anter(viz související produkty). Dodáváme v demontu. Vlastnosti: materiál DTD laminovaná dezén tmavě šedá / dub šířka 84 cm hloubka 32 cm výška 67 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento levný produkt Skříňka pod umyvadlo Anter, tmavě šedá / lze koupit v pohodě na našich stránkách zařazený v rubrice koupelnový nábytek! Nyní získáte akční produkty z naší rubriky za internetové ceny! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní zboží To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Skříňka pod umyvadlo Anter, tmavě šedá / s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady opravdu výhodně. Nabídka již od 4 390 Kč.