Ratanová sedací souprava ADELE, tmavá

Ratanová sedací souprava ADELE v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových... více informací »
Ratanová sedací souprava ADELE
11 700 Kč
Do obchodu
Ratanová sedací souprava ADELE v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových...

Ratanová sedací souprava ADELE v odstínu tmavém. Robustní ratanovou sedací soupravu se nabízíme v kombinaci dvou ratanových křesel a ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. Kvalitní výplet z ratanového proutí vyplňuje sedací i opěrnou část ratanových křesel. Ratanový obývací stolek má čtvercovou vyplétanou desku i úložný prostor z velmi kvalitně a hustě vytvořeného výpletu z ratanového proutí. Stabilní konstrkce křesel je kombinací ratanu a mahagonového dřeva. Objednejte si tuto sedací soupravu z exotických materiálů, máme ji pro vás skladem..

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla 76 cm
Zcela unikátní produkt Ratanová sedací souprava ADELE, tmavá dostanete v pohodě na webu v populární rubrice sedací soupravy. Nyní můžete získat parádní zboží ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu!

Super produkt Ratanová sedací souprava ADELE, tmavá od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. pohodlně dostanete zrovna za mimořádně nízkou cenu. Pouze nyní za 11 700 Kč.