Zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i... více informací »
Zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair
1 789 Kč
Do obchodu
Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i...

Sedací vak Lumin Chair je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru křesílka jako náhrada standartního křesla pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 80 cm x šířka 80 cm x výška 75 cm Barva: zelená Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Tento akční produkt Zelený sedací vak BeanBag Lumin máte možnost nakoupit rovnou na našem webu umístěný v kategorii sedací vaky! Nyní můžete získat skvělé výrobky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává špičkové zboží.

Tento neodolatelný kus Zelený sedací vak BeanBag Lumin Chair od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde se slevou! Cena od 1 789 Kč.