Čokoládový sedací vak BeanBag Cube

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i dospělé. Vak je... více informací »
Čokoládový sedací vak BeanBag Cube
1 099 Kč
Do obchodu
Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i dospělé. Vak je...

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 40 cm Barva: čokoládová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LátkaVe slevě produkt je k dispozici aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii sedací vaky. Získejte ještě jiné produkty z naší rubriky za příznivou cenu! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Čokoládový sedací vak BeanBag Cube od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde nyní za výprodejovou cenu! Cena již od 1 099 Kč.