Sedací pytel BeanBag duo-dark gray-cyan

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i... více informací »
Sedací pytel BeanBag duo-dark gray-cyan
2 289 Kč
Do obchodu
Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i...

Sedací pytel BeanBag jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Hlavní předností sedacího pytle duo je, že každá jeho strana má jinou barvu, kterou lze měnit dle nálady a prostředí. Lze například používat i na vaší terase nebo zahradě. Vaky DUO snadno přizpůsobíte do tvaru křesla či lehátka, a to i například do bazénu v teplých letních dnech. Systém trojitého zapínání totiž zamezí uniknutí náplně do vody. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: dark gray – cyan (tmavě šedá – modrá) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana jiná barva – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá-tmavě šedá-Šedá Hodně prodávaný produkt Sedací pytel BeanBag duo-dark gray-cyan lze pořídit právě tady u nás v oblíbené rubrice sedací vaky. Získejte ostatní zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí špičkové zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento kvalitní a levný výrobek Sedací pytel BeanBag duo-dark gray-cyan pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě nyní za akční cenu! Teď v akci 2 289 Kč.