sedací souprava Life

Rozkládací sedací soupravu Life s možností občasného přespávání nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete... více informací »
sedací souprava Life
35 610 Kč
Do obchodu
Rozkládací sedací soupravu Life s možností občasného přespávání nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete...

Rozkládací sedací soupravu Life s možností občasného přespávání nabízíme na kovových, ale i dřevěných nožkách. Zvolit si také můžete čalounění z několika odstínů látek či ekokůže (viz varianty produktu). Sedák soupravy vyplňuje vysoce elastická pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Moderní sedací soupravu si hned zamilujete pro její originalitu. Sedací souprava je dostupná v pravém i levém rohu (viz varianty), takže ji hravě zakomponujete do každého interiéru. Sedací soupravu s nastavitelnými opěrkami hlavy (5-bodový nastavovací systém) doporučujeme kombinovat především se sedacím nábytkem v designu kolekce Life (viz související produkty). Model Life patří mezi plánovatelné sedací soupravy, prostřednictvím jednotlivých dílů můžete sestavit sedací soupravu podle vlastního přání. Pokud vás zajímají ceny modulů nebo máte zájem o jiný odstín či materiál čalounění, neváhejte a kontaktujte nás! S výběrem sedací soupravy na míru vám rádi a ochotně pomůžeme. Rozměry: – šířka 258 cm – hloubka lenošky 178 cm – hloubka 98 cm – výška 87-101 cm – výška sedu 47 cm – hloubka sedu 55 cm – plocha na spaní 138×195 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 87-101 Velmi žádaný produkt jde nakoupit již dnes tady u nás v oblíbené kategorii sedací soupravy! Nyní si můžete koupit jiné zboží z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Zlevněný kus sedací souprava Life od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách se slevou. Akční cena 35 610 Kč.