Šedý taburet 2ks Kenar

Šířka velkého 49 cm, hloubka 43 cm, výška 46 cm. Čalouněný taburet na dřevěných nožkách v přírodním dekoru. Čistý a jemný skandinávský... více informací »
Šedý taburet 2ks Kenar
Značka: Donna Shop
2 419 Kč
Do obchodu
Šířka velkého 49 cm, hloubka 43 cm, výška 46 cm. Čalouněný taburet na dřevěných nožkách v přírodním dekoru. Čistý a jemný skandinávský...

Šířka velkého 49 cm, hloubka 43 cm, výška 46 cm. Čalouněný taburet na dřevěných nožkách v přírodním dekoru. Čistý a jemný skandinávský styl, který zapadne do každé domácnosti. Oba taburety jsou s úložným prostorem.

Materiál čalounění látka
Materiál lamino
Úložný prostor s úložným prostorem
Výška 46 cm
Tvar obdélník
Šířka 49 cm
Hloubka 43 cm
Stav zboží při dodání ihned k použitíTento žádaný produkt Šedý taburet 2ks Kenar jde získat ještě tu na webu umístěný v kategorii taburety! Máme pro vás podobné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kvalitní zboží od značky Donna Shop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Šedý taburet 2ks Kenar od společnosti se zárukou kvality Donna Shop jednoduše můžete najít ještě dnes se slevou. V současnosti za 2 419 Kč.