Matrace COMFORT Senior

Mezi přednosti matrace COMFORT Senior patří antibakteriální ochrana a antidekubitní profil. Matrace tedy poskytuje úlevu pro kloubu... více informací »
Matrace COMFORT Senior
15 880 Kč
Do obchodu
Mezi přednosti matrace COMFORT Senior patří antibakteriální ochrana a antidekubitní profil. Matrace tedy poskytuje úlevu pro kloubu...

Mezi přednosti matrace COMFORT Senior patří antibakteriální ochrana a antidekubitní profil. Matrace tedy poskytuje úlevu pro kloubu a je vhodná pro dlouhodobě ležící. Lze ji využít také pro polohovatelný rošt. SPECIÁLNĚ ZPEVNĚNÝ BOK matrace pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován. Partnerská sendvičová matrace z komfortních pěn. Jedna funkční strana je tvořena viscoelastickou (línou) pěnou. Druhá funkční strana z pěny NIGHTFLY poskytuje rovněž vysoký komfort díky jedinečné elasticitě. Profilace pěny je zárukou dobrých ortopedických vlastností a vzdušnosti. Střed jádra matrace je vyztužen antibakteriální pěnou s úpravou SANITIZED. U této matrace můžete vybírat ze dvou variant potahů. Potah OLIVA zpomaluje proces stárnutí pokožky díky mikrokapslím olivou. Potah SILKTOUCH je z exkluzivní látky, která díky nanovláknům získala jemnost hedvábí. JÁDRO MATRACE: vrchní profil: viscoelastická – líná pěna o hustotě 50 kg/m3; střední profil: antibakteriální pěna SANITIZED; spodní profil: pěna NIGHTFLY se speciálním prořezem; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti Potah Oliva zpomaluje proces stárnutí pokožky spícího člověka, omezuje tvorbu vrásek i ostatních stop ubíhajícího času. Tento efekt je založen na použití mikrokapslí, které postupně uvolňují užitečné látky do naší pokožky a zároveň zajišťují správnou hydrataci pokožky blížící se jejímu přirozenému pH. Hydratovaná pokožka je pružnější a odolnější vůči mikropoškozením. Potah byl navržen tak, aby ulehčil dýchání celým povrchem pokožky a přebíral od ní přebytečné teplo a vlhkost. Užitná hodnota potahu nezmizí ani po praní, které je povoleno až do teploty 60°C.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento kvalitní a žádaný produkt Matrace COMFORT Senior máte možnost nakoupit taky na webu v populární rubrice matrace. Připravili jsme pro vás oblíbené kusy z této známé sekce za skvělou cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. prodává prvotřídní zboží

Tento akční a ve slevě produkt Matrace COMFORT Senior s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás teď skutečně výhodně. Akční cena od 15 880 Kč.