Matrace Greengel Senior

Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na... více informací »
Matrace Greengel Senior
11 750 Kč
Do obchodu
Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na...

Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na pevný podklad (deska, latě). Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Matrace má měkčí a tvrdší stranu a to díky rozdílným vlastnostem použitých pěn. Měkčí strana je tvořena kombinací pěn GREENGEL a NIHTFLY, tvrdší pak antibakteriální pěnou SANITIZED. 7-zónové pružinové jádro je zárukou ortopedických vlastností a výborné vzdušnosti celé matrace. Matrace je ideální pro uložení na pevný laťový (popř. desku). V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k jejich uvolňování a blahodárně tak vyživují pokožku. Vlastnosti: Potah ALGUA prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. SPECIÁLNĚ ZPEVNĚNÝ BOK pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Tento nejprodávanější produkt můžete pořídit právě na našem webu v rubrice matrace! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší sekce na pár kliknutí! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkové produkty

Tento kvalitní kus Matrace Greengel Senior od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás právě skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 11 750 Kč.