Sestava kuchyňské linky LOUSIE 260 CM

Šířka 260 cm. Přímá kuchyňská linka ve svěží kombinaci černé matné barvy a dřevěného dekoru dub artisan. Vhodná jak do panelákové kuchyně,... více informací »
Sestava kuchyňské linky LOUSIE 260 CM
Značka: Donna Shop
11 059 Kč
Do obchodu
Šířka 260 cm. Přímá kuchyňská linka ve svěží kombinaci černé matné barvy a dřevěného dekoru dub artisan. Vhodná jak do panelákové kuchyně,...

Šířka 260 cm. Přímá kuchyňská linka ve svěží kombinaci černé matné barvy a dřevěného dekoru dub artisan. Vhodná jak do panelákové kuchyně, tak do menších kuchyní v rodinných domech. Spoustu úložného prostoru, skříňka na troubu i dřez. Možnost dokoupit pracovní desku.

Materiál lamino
Typ přímé
Barva černá
Dekor dub artisan
Dolní / horní řada 260 / 260 cm
Šířka 260 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Ve slevě tento produkt Sestava kuchyňské linky LOUSIE 260 CM lze pořídit zrovna na stránkách v populární kategorii kuchyňské linky! Nyní koupíte akční zboží z této oblíbené sekce jednoduše online! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další prověřené kousky značky Donna Shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Sestava kuchyňské linky LOUSIE 260 CM od společnosti s výborným jménem Donna Shop lze koupit u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 11 059 Kč.