Zahradní stolová sestava Miles – 6 míst

Často hledaný produkt Zahradní stolová sestava Miles - 6 míst od skvělého a známého výrobce Biano jednoduše najdete ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za cenu 15 245 Kč.
Zahradní stolová sestava Miles -
Značka: Biano
15 245 Dostupnost: není skladem
Do obchodu

Popis

Zahradní stolová sestava Miles Zahradní sestava Miles se skládá z 6 skládacích židlí a stolu a vytváří dohromady 6 míst k sezení. Využijete ji především na terasách, balkónech a v pergolových prostorech vaší zahrady či podniku. Konstrukce sestavy je vyrobená z pevného exotického dřeva meranti. Doporučujeme tento zahradní nábytek nevystavovat trvale vlhkému prostředí bez vhodné impregnace. Nespornou výhodou sestavy Miles je možnost složení židlí i stolu, díky které ušetříte dostatek místa při skladování například mimo sezónu. Zahradní sestava Miles s 6 místy k sezení


Kvalitní a žádaný produkt Zahradní stolová sestava Miles – můžete sehnat aktuálně tu na webu v oblíbené kategorii zahradní sety. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Biano vyrábí vysoce kvalitní produkty.. Vždyť to vidíte sami!