Sedací pytel Shaggy Multicolor yellow-pink-blue

Nápadité třásně - to tady dosud nebylo! Sedací vak je díky nim příjemnější na omak než běžný sedací pytel s nylonovým... více informací »
Sedací pytel Shaggy Multicolor yellow-pink-blue
2 699 Kč
Do obchodu
Nápadité třásně - to tady dosud nebylo! Sedací vak je díky nim příjemnější na omak než běžný sedací pytel s nylonovým...

Nápadité třásně – to tady dosud nebylo! Sedací vak je díky nim příjemnější na omak než běžný sedací pytel s nylonovým povrchem. Jestli vás barevná variace Multicolor žlutá-růžová-modrá úplně nezaujala, prohlédněte si našeho chlupáče i v klasické černé či bílé barvě. Tahle novinka je takzvaný „must have“ současnosti. Jinými slovy – něco, co zkrátka musíte mít! Parametry: – materiál 100% polyester – rozměry průměr 90 cm x výška 50 cm – barva žlutá-růžová-modrá – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LátkaPovedený produkt můžete sehnat prostě na stránkách zařazený v sekci sedací vaky! Nyní získáte ostatní produkty ve zmiňované sekci ve slevě!

Ve slevě tento produkt Sedací pytel Shaggy Multicolor yellow-pink-blue od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás levně! Akční ceny od 2 699 Kč.