Skříň 2

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější... více informací »
Skříň  2
10 990 Kč
Do obchodu
Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější...

Rustikální styl je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi dezén opravdového dřeva a venkovský způsob života. Silnější provedený nábytku je také mnohem pevnější a odolnější vůči poškození. Kolekce sektorového nábytku Comedor je právě v tomto rustikálním provedení a skvěle ji umístíte nejen do vašeho domova, ale třeba také na chatu. Kombinovaná skříň vyrobená z lamina s ABS hranami je v dezénu dřeva dub lefkas. Pro uložení všeho potřebného máte k dispozici velkou část s věšákovou tyčí a menší část s policemi. Čela dveří jsou opatřena kovovými úchyty a prostřední dveře jsou zrcadlové. Použitý materiál je o síle 16 a 32 mm. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Comedor níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-KovTento velmi žádaný kus Skříň 2 je dostupný bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně! Najděte si ještě ostatní výrobky ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající sortiment.!

Vysoce kvalitní výrobek Skříň 2 od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jde pořídit momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 10 990 Kč.