Šatní skříň 3+3P

Prostorná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 3 plné dveře a 3 praktické zásuvky, uvnitř... více informací »
Šatní skříň  3+3P
21 700 Kč
Do obchodu
Prostorná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 3 plné dveře a 3 praktické zásuvky, uvnitř...

Prostorná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 3 plné dveře a 3 praktické zásuvky, uvnitř skříně jsou police a šatní tyč. Vnitřní vybavení skříně uvidíte na obrázku v galerii. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře KlasickéTento skvělý produkt Šatní skříň 3+3P je k dispozici právě teď tady a teď na našich stránkách v kategorii šatní skříně! Nyní získáte skvělé výrobky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní sortiment

Výjimečný výrobek Šatní skříň 3+3P značky FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách nyní v akci. Aktuálně v akci za 21 700 Kč.