Skříň 4D

Šatní skříň se 4 plnými dvířky z bezúchytové kolekce Valles. Korpus z 16 mm lamina v dezénu dub kamenný / bílá chrání ABS... více informací »
Skříň  4D
8 085 Kč
Do obchodu
Šatní skříň se 4 plnými dvířky z bezúchytové kolekce Valles. Korpus z 16 mm lamina v dezénu dub kamenný / bílá chrání ABS...

Šatní skříň se 4 plnými dvířky z bezúchytové kolekce Valles. Korpus z 16 mm lamina v dezénu dub kamenný / bílá chrání ABS hrana o síle 0,5 mm. Přední čela dvířek jsou z foliované MDF ve vysokém lesku. Vnitřní vybavení uvidíte na obr. v galerii. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky nadčasové kolekce si můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně či ložnici. Doporučujeme shlédnutí celé kolekce Valles s čistou linií moderního charakteru, která přinese do vašich domovů lehkost a eleganci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF Zajímavý produkt Skříň 4D máte možnost dostat také na stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Prozkoumejte zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Tento oblíbený produkt Skříň 4D pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás teď ve výprodejové akci! Teď v akci 8 085 Kč.