Skříň BARI 2D/90

Šatní skříň BARI 2D nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná šatní skříň je... více informací »
Skříň BARI 2D/90
6 110 Kč
Do obchodu
Šatní skříň BARI 2D nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná šatní skříň je...

Šatní skříň BARI 2D nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná šatní skříň je ideální pro uložení vašeho oblečení. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nový kus Skříň BARI 2D/90 máte možnost najít nyní tady u nás umístěný v sekci šatní skříně. Nyní si můžete pořídit unikátní výrobky z této sekce v akci. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Skříň BARI 2D/90 originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zrovna opravdu levně! Právě teď jen za 6 110 Kč.