Bílá skříň s posuvnými dveřmi Dint

Velká a prostorná šatní skříň Dinent sází na jednoduchý design. Čisté linie vkusně doplňují černé lišty na posuvných dveřích, které spolu... více informací »
Bílá skříň s posuvnými dveřmi Dint
15 590 Kč
Do obchodu
Velká a prostorná šatní skříň Dinent sází na jednoduchý design. Čisté linie vkusně doplňují černé lišty na posuvných dveřích, které spolu...

Velká a prostorná šatní skříň Dinent sází na jednoduchý design. Čisté linie vkusně doplňují černé lišty na posuvných dveřích, které spolu s bílou vytváří moderní look. Bohaté vnitřní vybavení vám poskytne spoustu úložného prostoru jak na oblečení, tak na lůžkoviny či sezonní věci. Skříň je také vybavená zásuvkami na drobnosti či spodní prádlo. Detail vnitřního vybavení naleznete v galerii. Skříň je vyrobená z lamina, které je nenáročné na úržbu. Světlost skříně Dinent vnese do vašeho interiéru příjemnou harmonii a snadno jej sladíte i s jinými přírodními odstíny či barvami. Šatní skříň zapadne nejlépe do ložnice, kde se nejčastěji převlékáte, a tak potřebujete mít při ruce co nejvíce věcí. Skříň vám dodáme v demontu. Pokud máte obavy z jejího sestavení, přiobjednejte si službu montáž produktu našimi odbornými pracovníky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-černá Nejprodávanější produkt Bílá skříň s posuvnými máte možnost pořídit právě tady na webu ve známé sekci šatní skříně! Prozkoumejte zcela nové produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí!

Unikátní produkt Bílá skříň s posuvnými dveřmi Dint od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě zde za výhodnou cenu. Akční cena 15 590 Kč.