Šatní skříň Rea Houston 1

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na... více informací »
Šatní skříň Rea Houston 1
13 529 Kč
Do obchodu
Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na...

Univerzální dvoudveřová šatní skřín Rea Houston slovenské výroby. Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi je určena do každé místnosti. Na posuvný systém dveří je použito kování Hettich s celoživotní garancí kvality. Skříň je vyráběna v mnoha dezénech – lze vybrat viz varianty. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, které je ohraněco 0,5 mm ABS. Vnitřní vybavení skříně obsahuje 4 police a šatní tyč. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Povedený kus je k sehnání právě na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně! Vyhledejte si ostatní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a oblíbený kus Šatní skříň Rea Houston 1 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady ve výprodejové akci. Nabídka již od 13 529 Kč.