Skříň Max 05, bílá/ černý pololesk

Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje... více informací »
Skříň Max 05
5 535 Kč
Do obchodu
Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje...

Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje parametry pro velmi jednoduchou údržbu. Vnitřní vybavení skříně tvoří šatní tyč a ve spodní části jsou výklopná dvířka. Doporučujeme ji jako další úložné prostory k obývací sestavě Max 1 (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-bílá Tento unikátní výrobek Skříň Max 05, bílá/ černý pololesk je k získání snadno na webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této populární sekce z pohodlí domova! To však není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí top zboží Nové kousky každý den!

Zlevněný produkt Skříň Max 05, bílá/ černý pololesk od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. jde sehnat u nás teď téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 5 535 Kč.